Registrace

Přihlášení

Zpět do obchodu

Strukturované vakuové sáčky a role

Vakuové strukturované sáčky jsou určeny pro domácí svářečky (nekomorové baličky). Z jedné strany jsou sáčky hladké a z druhé strany strukturované kvůli vysátí vzduchu. Síla materiálu 90  mic musí být za číslem a ne na druhém řádku a musí být psané malým písmem všude v textu. mic. Složení PA/PE. Sáčky je možné také použít na vaření sous-vide.

Sous-vide, představuje inovativní kuchařskou metodu, při které jsou potraviny připravovány ve vakuovém sáčku ponořeném ve vodní lázni s nastavenou teplotou. Tato teplota je vždy nižší než bod varu vody při delším čase vaření. Pro podporu této inovativní kuchařské techniky nabízíme specifické vakuové sáčky - strukturované vakuové sáčky a strukturované fólie .

Druhy sáčků a rolí

Sous-vide, představuje inovativní kuchařskou metodu, při které jsou potraviny připravovány ve vakuovém sáčku ponořeném ve vodní lázni s nastavenou teplotou. Tato teplota je vždy nižší než bod varu vody při delším čase vaření.
Pro podporu této inovativní kuchařské techniky nabízíme specifické vakuové sáčky – strukturované vakuové sáčky a strukturované fólie .

Item added to cart.
0 items - 0,00